31. březen 2022

Informace k elektronickému zápisu do 1.tříd

Vážení zákonní zástupci,

od 1.4.2022 je spuštěn elektronický předzápis Vašeho dítěte do Základní školy a mateřské školy K Dolům v Praze 12. Žádost o přijetí i o odklad můžete vyplnit zde. Součástí vyplňování je i výběr dne a času zápisu. Přijďte prosím o 10 minut dříve kvůli vyřízení administrativních náležitostí.

Po vyplnění si prosím žádost o přijetí a případně žádost o odklad stáhněte do počítače, vytiskněte a podepsané přineste k zápisu.

V případě, že máte zájem o schůzku se speciální pedagožkou kvůli potřebám Vašeho dítěte, vyberte při přihlašování třídu „1.B - speciální pedagožka“. Vašemu dítěti se u zápisu bude věnovat speciální pedagožka paní Denisa Horáčková, kterou prosím kontaktujte předem i na emailu horackova@zskdolum.cz s informací, že jste se k ní objednali. Více informací zde.

S sebou k zápisu si prosím vezměte:

• rodný list,
  • vytištěnou žádost o přijetí,
  • doklad totožnosti zákonného zástupce,
  • v případě, že dítě mělo v loňském roce odklad potřebujete ještě Rozhodnutí o povolení odkladu
  • budoucího prvňáčka

S sebou k povolení odkladu (není nutné přivést s sebou dítě):

• rodný list,
  • vytištěnou žádost o přijetí
  • doklad totožnosti zákonného zástupce
  • vyplněnou žádost o povolení odkladu
  • doporučení školního poradenského zařízení
  • doporučení lékaře

Pokud doporučení ještě nemáte, domluvíte se na místě.

Těšíme se na Vás u zápisu i s budoucím prvňáčkem,

Anna Kobrová, kobrova@zskdolum.cz, 725 529 717