O ŠKOLNÍM KLUBU

Naše škola pokračuje v dlouholeté tradici činnosti školního klubu, který začal fungovat již v roce 2001. Klub umožňuje žákům našeho II. stupně, ale i ostatním dětem z regionu Prahy 12, trávit volný čas v bezpečném prostředí. Byl vybudován a zprovozněn v rámci protidrogové prevence. Klub je umístěn v hlavní budově školy. K vybavení klubu patří počítače, playstation, TV, XBOX ONE, odpočinková místnost s kuchyňkou, ledničkou a velký kulečník, stolní fotbal... Ke sportu je k dispozici tělocvična nebo venkovní hřiště.

Klub je otevřen:

Aktuální dění ve školním klubu

Žáci pravidelně navštěvující školní klub se aktivně podílejí také na tvorbě školního časopisu, jehož nové číslo vyjde začátkem listopadu.

7.10. se v tělocvičně uskutečnil zápas v přehazované chlapci vs. dívky. Vítězi se stali chlapci.

Dne 11.11.2016 Klubáci odehráli svůj první zápas klubového turnaje v bowlingu. Soutěž se odehrála v duchu fair-play, všechny zúčastněné moc bavila, a tak se již těší na další kolo.  Fotografie.

Fotografie ze školního klubu naleznete ve FOTOGALERII.