10. únor 2022

Upřesnění informací k distanční výuce a karanténě

Upřesněním a dotrasováním informací byl snížen počet osob v karanténě, a to na 55 žáků a 2 pedagogy.

Distanční výuka pro celou třídu probíhá pouze v 5.A, třídy 5.B, 4.A se vrací k prezenční výuce  od 10.2. s online podporou 1h čj a 1h mat ve čtvrtek a pátek pro žáky v karanténě.

Režim v 7. ročníku nezměněn - žáci v karanténě mají nesynchronní podporu  u hodin ve Škole OnLine.

POZOR - došlo k závažné chybě trasování Chytré karantény a všem vytrasovaným byly zaslány nesmyslné údaje, v současné chvíli  jsme nahlásili paní Kozové na hygienu, která hledá řešení k nápravě.

Chyba je technického charakteru a není v našich silách ji opravit ani nápravu urychlit.

Dle telefonického ujištění  platí pro vytrasované z pondělí 7.2. karanténa do soboty 12.2 a pro vytrasované z 8.2 karanténa  do neděle 13.2.

V pondělí 14.2. přecházejí všechny tyto třídy zpět na prezenční výuku.

Přeji méně zmatků ve dnech příštích.

Běla Outratová