13. červen 2022

ŠVP 1. ročníky

Vážení rodiče,

znovu hlásíme bezproblémový příjezd do cílové stanice Bedřichov - penzion Diana. Po vybalení a výborném obědě jsme se po chvilce odpočinku rozhodli vydat na rozhlednu Královka po naučné stezce. Dozvěděli jsme se něco nového o zvířátkách našeho lesa, užili si krásnou přírodu, hráli jsme si na dětském hřišti a vyšplhali na rozhlednu Královka. Začalo poprchávat, ale to nám nevadilo, v pohodě jsme dorazili domů na večeři, doplněnou výborným melounem, který jste nám přibalili s sebou jako proviant. Napsali jsme a dostali první pohledy a naplánovali zítřejší výlet. Tentokrát se vydáme za zázračnou vodou pomocí příběhu dobra a zla cestou skleněných kamínků kolem sochy víly Izeríny na Vysoký hřeben k léčivé studánce na skálu Trniště. Protože nám i po večeři pěkně sprchlo, rozhodli jsme se, že si pustíme před spaním pohádku Strom přání. Přejeme Vám krásnou dobrou noc. 1A 1B, p. uč. Denisa, Anička a Monika.

Fotografie - ZDE