4. březen 2019

Lyžařský výcvik - pondělí 4.3.

Zdárně jsme překonali problémy s wifi připojením a hlásíme se opět z Rychlova. Sníh je sice mokrý a těžký, ale přesto jsme již lyžovali od rána do večera. Odskočili jsme si pouze na oběd na vynikající gulášovku a božské borůvkové knedlíky. Večer jsme koukali na tematický film Skiakademie. Všichni jsme v pohodě a kromě jednoho pošramoceného prstu (rodiče vědí, čí ten prst je) žádné problémy. Dnes již všichni jezdili na vleku a každý (i ti, co jsou na lyžích prvně!) sjel několikrát naši sjezdovku obloučky a bez pádu! To je v takto těžkých sněhových podmínkách ohromný úspěch! Moc dobře vaří, všem chutná. Nikomu se nestýská, žádné slzičky. Dnes (v úterý) půjdeme na výlet. Všichni pozdravujeme!!!