Lyžařský pobyt 2022

18.2.

PROSÍME VŠECHNY, KTEŘÍ NEODEVZDALI DOKUMENTACI K POBYTU, ABY SE DOSTAVILI K ODBAVENÍ VE 12:30; Dokumentaci budeme vybírat a kompletovat ve vrátnici školy.

16.2.

ODJEZD 20.2. od školy je plánován na 13:00, SRAZ 12:45

PŘÍJEZD 27.2. ke škole kolem 12:00

TESTOVÁNÍ JIŽ ŠKOLA NEREALIZUJE

8.2.

Podařilo se nám vyjednat výhodné pojištění. Ti, kteří budou mít uhrazenou zálohu do pátku 11.02., budou pojištěni bez navýšení ceny za pobyt a v praxi to znamená, že v případě onemocnění před nebo v průběhu pobytu bude navráceno cca 95 % poměrných nákladů (před pobytem za všech 8 dní, při odjezdu v průběhu pobytu za zbylé dny. Využijte této možnosti, o uhrazené peníze pak nepřijdete. Seznam pro pojišťovnu však uzavíráme v pátek ve 12 hod a do té doby musí být zaplacena záloha.

Žáci, kteří (resp. jejichž zákonní zástupci) projeví zájem se v průběhu týdne věnovat studiu, budou mít možnost se každý všední den 1 hodinu věnovat pod pedagogickým dohledem češtině a matematice (procvičování, doučování, příprava na přijímačky).

Další dotazy:

pekáče, boby a jiné ježdíky - ano, doporučujeme si je vzít vlastní (bude několik erárních "lopat", o které se mohou děti střídat, ale vlastní je jistota)

učení - viz výše, lze si vzít pracovní sešity nebo procvičující úlohy k přijímačkám

snowtubing - ano, na snowtubing půjdeme (1 - 2 x za pobyt); cena jedné jízdy je 25 Kč (není v ceně pobytu)

větší sjezdovka - ano, v případě spuštění nedalekého Cinkáče půjdou v případě zájmu zdatnější lyžaři (1 - 2 x za pobyt) na tuto sjezdovku (červená); ceny viz skiareál Benecko (není v ceně pobytu)

bowling - ano, v případě zájmu (1 - 2 x za pobyt) lze jít na bowling; cena 50 - 60 Kč/hod (není v ceně pobytu)

Vážení rodiče,
níže naleznete základní informace ke konání lyžařského pobytu.

TERMÍN:
20.2.-27.2.2022

MÍSTO:
Pension Na Rychlově
Rychlov 18, 514 01 Benecko; e-mail: pensionvilla@pensionvilla.cz

PEDAGOGICKÝ DOPROVOD:
Pdg.dozor: Běla Outratová; Zuzana Outratová; Vladislav Zach;
Zdravotník: Iveta Sekerášová

CENA:
4090,- / 4890,- (dle využívání vleku a lyžařského výcviku)

V CENĚ POBYTU (4090,-) JE:
- doprava autobusem od školy na centrální parkoviště Benecko, (tam probíhá překládka zavazadel, k objektu se jde pěšky cca 2km)
- ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích,
- plná penze, pitný režim,
- pedagogický dozor po celou dobu pobytu,
- zdravotník,
- pojištění pro případ karantény třídy v souvislosti s COVID-19

V CENĚ POBYTU (4890,- ) JE:
(kromě výše uvedeného)

- celotýdenní jízdné na vleku u objektu,
- výuka jízdy na lyžích

V CENĚ POBYTU NENÍ VÝUKA NA SNOWBOARDU.
Snowboard si účastník bere s sebou pouze v případě, že jízdu samostatně ovládá.

PODMÍNKY ÚČASTI:

- návštěva 3.-9.ročníku naší školy (případně dle dohody);
- uhrazená nevratná záloha ve výši 500,- OBRATEM (nejpozději 10.2.) (čú: 69953379/0800; VS bude přidělen po vyplnění přihlášky a posouzení splnění podmínek účasti);
- uhrazená celá částka za pobyt
, tzn. 4890,- nebo 4090,- nejpozději do 18.2.2022
- mít takové výsledky chování ve škole, že je zárukou, že účastník není nebezpečný sobě čí okolí (tzn. nejsou mu udělena kázeňská opatření či opakovaně řešené problémy s respektováním školního řádu);
- vyplněné a podepsané doklady dle instrukcí:

- vyplněná a podepsaná závazná přihláška,
- lékařské potvrzení o způsobilosti,
- potvrzení o bezinfekčnosti,
- potvrzení o seřízení vázání (lze nahradit čestným prohlášením)
- kopie kartičky pojištěnce
- vhodná výzbroj a výstroj

VÝZBROJ A VÝSTROJ:
Účastník zájezdu bude mít zajištěnu sjezdovou výzbroj a přilbu,
lyžařské nebo sluneční brýle, věci osobní hygieny, baterku, krém na obličej, jelení lůj na rty, (Zimní oblečení: zimní/ teplá bunda, lyžařské kalhoty/šusťáky, alesp. tři páry teplých ponožek, trička s dlouhým rukávem, mikina/svetr, dva páry rukavic, dvě čepice, šátek, kapesníky, pyžamo, oblečení na chatu, ručník, přezůvky … )
Uzavíratelné, podepsané zavazadlo s hmotností do max 20 kg, event. batoh na přezkáče. Zavazadla budou překládána z autobusu do rolby/ terénního auta/ vozíku za autem. !NE DESET IGELITEK, ZE KTERÝCH VĚCI VYPADÁVAJÍ NA SILNICI!
Lyže, vč. hůlek příp. snowboardy budou umístěny v pouzdře/fusaku!

DOPORUČENÉ KAPESNÉ:
Dle uvážení

V objektu je omezená možnost nákupu pochutin, při výletech je možná návštěva restaurací či stánků s rychlým občerstvením, event. samoobsluhy;
V případě zájmu o návštěvu atrakcí areálu Family Areny
- snowtubing - 1 jízda 25,- Kč;
- bowling - hra 50-60,- Kč)

V případě převisu zájemců, bude rozhodující datum platby pobytu.

ODKAZY:

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA LYŽAŘSKÝ POBYT 2022
POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI
LÉKAŘSKÉ POTVRZENÍ O ZPŮSOBILOSTI

VEŠKERÁ DOKUMENTACE JE V PŘÍPADĚ POTÍŽÍ S ELEKTRONICKÝM PODÁNÍM K VYZVEDNUTÍ V TIŠTĚNÉ PODOBĚ NA VRÁTNICI ŠKOLY (denně 8:30 - 12:30)