ŠKOLA NANEČISTO

ŠKOLA "NANEČISTO" 2024

Pozor změna: Z důvodu ředitelského volna se ruší setkání 2.5. Začátek celého kurzu je pak posunut na 18.4., celkový počet setkání tak bude zachován.

Cílem setkání je připravit děti hravou formou na vstup do školy a ověření jejich školní zralosti. V rámci lekcí se budeme věnovat rozvoji hrubé a jemné motoriky, sluchovému a zrakovému vnímání, prostorové orientaci, rozvoji slovní zásoby, řečovému projevu a početním představám. Děti si prohlédnou své budoucí působiště, seznámí se s novým prostředím a budoucími kamarády.

kontakt: Mgr. Bc. Anna Valová

email: valova@zskdolum.cz

ZŠ K Dolům pro své budoucí školáky připravila následující setkání:

Kde?

Základní škola K Dolům v Praze 12, U domu služeb 29/2, Praha 4.

Místo zápisu a kurzu: Oplocený pavilon školy vedle hlavní budovy

Kdy je možné se zapsat?

Průběžně je možné zasílat přihlášky emailem, odevzdávat je v naší MŠ nebo ji přinést spolu s penězi na první setkání.

Škola nanečisto:

Termíny setkání: 18. 4., 25.4.,9.5., 16.5., 30.5., 6.6., 13.6. 2024

Cena za kurz: bude upřesněna/splatná hotově před první lekcí (i v tento den je možné děti do kurzu přihlásit)

Přihláška ke stažení - ZDE