26. srpen 2020

První školní den budoucích prvňáčků

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na první školní den 1.9.2020 do budovy pavilonu (U Domu služeb 1837/9) v 8 hodin.

1.A - třídní učitelka Mgr. Miroslava Šímová

1.B - třídní učitelka Mgr. Lenka Brychtová

Program dne:

• 8 - 9 hodin proběhne slavnostní přivítání prvňáčků a rodičů ve třídě s paní učitelkami. PROSÍME SLEDUJTE AKTUÁLNÍ HYGIENICKÉ POKYNY A PRO JISTOTU SI PŘINESTE VY I DĚTI V KAPSE ROUŠKU.

• 9 - 10 hodin čeká děti program ve školní družině (paní vychovatelky si děti převezmou) a rodiče zůstanou ve třídě na první třídní schůzky (informace o školním roce, pomůckách, učebnicích, Škole OnLine, školní družině, školní jídelně, volnočasových aktivitách...)

• společný přesun s paní učitelkou do hlavní budovy školy

• 10:30 slavnostní imatrikulace prvňáčků v tělocvičně hlavní budovy

• 11:30 - 14:00 program v areálu pavilonu školy (cukrová vata, opékání masových buřtů, malování na obličej, stanoviště se soutěžemi, skákací hrad)