Lyžařský pobyt 2023 - ZIMNÍ ŠKOLA DEMOKRACIE

v neděli 26.2.2023 kolem 12:00

PŘED ODJEZDEM
kontrola dokumentace viz níže - NA VRÁTNICI ŠKOLY od 9:30
PŘEDÁNÍ VEŠKERÝCH LÉKŮ ZDRAVOTNÍKOVI  !! V OZNAČENÉ OBÁLCE/TAŠCE, S UVEDENÍM UŽÍVÁNÍ !!

S SEBOU SPECIÁLNĚ
masku/kostým na karneval a šátek

BEZINFEKČNOST
odkaz ZDE případně je k dispozici v tištěné verzi na vrátnici školy denně 8:30 - 12:30

MÁM MÍT S SEBOU BĚŽKY?
dle předběžného zájmu s sebou běžky nikdo z přihášených mít nebude

MŮŽU MÍT S SEBOU SNOWBOARD?
Je to možné, výuka na snowboardu však není zajištěna, tedy snowboard si účastník bere pouze v případě, že jízdu i obsluhu bezpečně a samostatně ovládá.

UČENÍ
Na "lyžáku" standardní výuka neprobíhá.
Učitelé dle vlastního uvážení odjíždějícím žákům zadají práci a na chatě je během poledního klidu či podvečerních aktivit prostor i pro učení; Přítomní pedagogové jsou žákům k dispozici k případným dotazům či k potřebnému dovysvětlení zadaných úkolů.
Žáci pak práci po návratu předají svým učitelům. Následující týden si postupně po dohodě s vyučujícími učivo doplní.

Zimní škola demokracie je však skvělým způsobem, jak propojit zábavu na horách s učením demokratických principů a kompetencí. V průběhu pobytu bude účastníkům nabídnuto několik seminářů s následujícími tématy: co je demokracie; odpovědnost a spolupráce ve společnosti; moc a rovnost ve společnosti a jak být aktivními občany..

Vážení rodiče, zákonní zástupci, žáci,
níže naleznete základní informace ke konání lyžařského pobytu.

TERMÍN:
19.2.-26.2.2023

MÍSTO:
Pension Na Rychlově
Rychlov 18, 514 01 Benecko; e-mail: pensionvilla@pensionvilla.cz

PEDAGOGICKÝ DOPROVOD:
Vedoucí akce: Běla Outratová
Pdg.dozor: Pavel Král, Zuzana Outratová

Zdravotník: Iveta Sekerášová

CENA:
6400,- / 7900,- (dle využívání vleku a lyžařského výcviku)
Dotace na žáka z projektu OPPPR_51 - CZ.07.4.68/0.0/0.0/19_068/0001438 - 600,-
Dotace na žáka ze školy - 800,-

Celková vybíraná částka na žáka 5000,- resp. 6500,- Kč

ŽÁDOST O POMOC S FINANCOVÁNÍM AKCE Z BALÍČKU "POMOC PRAŽANŮM" VYPLŇTE OBRATEM
více info ZDE

V CENĚ POBYTU (5000,-) JE:
- doprava autobusem od školy na centrální parkoviště Benecko, (tam probíhá překládka zavazadel, k objektu se jde pěšky cca 2km)
- ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích,
- plná penze, pitný režim,
- pedagogický dozor po celou dobu pobytu,
- zdravotník,

V CENĚ POBYTU (6500,- ) JE:
(kromě výše uvedeného)
- celotýdenní jízdné na vleku u objektu,
- výuka jízdy na lyžích

V CENĚ POBYTU NENÍ ŽÁDNÝ DRUH POJIŠTĚNÍ - toto si sjednává každý účastník individuálně (COVID, STORNO, ÚRAZOVÉ apod.)

PODMÍNKY ÚČASTI:
- návštěva 3.-9.ročníku naší školy (případně např. sourozenců apod. - dle dohody);
- uhrazená nevratná záloha ve výši 3000,- nejpozději 20.12.2022
- uhrazená celá částka za pobyt, tzn. 6500,- /5000,- nejpozději do 15.2.2023
- mít takové výsledky chování ve škole, že je zárukou, že účastník není nebezpečný sobě čí okolí (tzn. nejsou mu udělena kázeňská opatření či opakovaně řešené problémy s respektováním školního řádu);

- vyplněné a podepsané doklady dle instrukcí:
      - závazná přihláška,
      - lékařské potvrzení o způsobilosti,
      - potvrzení o bezinfekčnosti,
      - potvrzení o seřízení vázání (lze nahradit čestným prohlášením)
      - kopie kartičky pojištěnce
- vhodná výzbroj a výstroj

STORNO podmínky

V případě zrušení rezervace ubytování ze strany odběratele má poskytovatel právo vyúčtovat stornopoplatek ve výši 80% z ceny. Poskytovatel má právo zrušit ubytování škole z důvodů zásahu vyšší moci nebo jiné nepředvídatelné situace, nebo situace, která má zásadní dopad na poskytovatele - např. epidemie, přírodní živly, nepředvídatelná geopolitická situace, energetická situace, inflace se zásadním dopadem na hospodaření poskytovatele a dalších situací, které nemohl poskytovatel ovlivnit a podobně. V tomto případě vrátí poskytovatel veškeré případně poskytnuté zálohy do 14-ti dnů od zrušení akce.