10. září 2021

Výjezd Benecko 10.-14.9.2021

14.9.21

Odjezd 9:40, návrat bude podle plánu.

13.9.21

Po vydatné snídani a deskových a jiných hrách, jsme vyrazili do "centra" na nákupy. Večer byli vyhlášeni vítězové celopobytového klání a den byl završen diskotékou.

12.9.21

Dopoledním programem jsme završili poznávání místních tras a přestože většině zájezdu již bylo patnáct, jak nám bylo sděleno, lesní domečky stavěli všichni s nadšením a zápalem.
Odpoledne bylo ve znamení deště, bojovka byla se vším všudy. V praxi jsme si ověřili, že zážitek nemusí být pozitivní, hlavně že je silný, a také že není špatného počasí, nýbrž nevhodně zvoleného oblečení (nota bene do hor).

11.9.21

Po švédském stole, jsme vyrazili přes lesy, louky a pole do centra:-) Po nákupu nezbytných zásob a hamburské kýtě na smetaně s domácím knedlíčkem, trávíme nejen polední klid. A večer táborák...

10.9.21

Benecko hlásí příjezd 3.skupiny, následovalo vybalení a první výlet po okolí.
Je náramně a máme se perfektně!
K večeři kaše s uzeným, domácí zelný salát a potom do setmění venkovní hry.. koho by napadlo, jaká zábava může být schovka nebo živé člověče nezlob se:-)