Akce MŠ

Preventivní program  - MŠ

V pondělí 4.11. dopoledne proběhne v MŠ  program zaměřený na zdravou výživu s názvem "Skřítky krmit povoleno"

Divadlo - MŠ

V pondělí 11.11. dopoledne půjdou děti z Delfínků na divadelní představení "Příhody včelích medvídků" do KC 12 v Modřanech. S sebou dejte dětem batůžek s pitím, svačinu dostanou ve školce. Cena 60,- Kč.

Knihovna - MŠ

V úterý 12.11. dopoledne půjdou děti z Hastrmánků na návštěvu do Husovy knihovny v Modřanech.

Divadlo - MŠ

V úterý 19.11. dopoledne půjdou děti z Hastrmánků na divadelní představení "O třech námořnících" do KC 12 v Modřanech. S sebou dejte dětem batůžek s pitím, svačinu dostanou ve školce. Cena 60,- Kč.

Knihovna - MŠ

V úterý 19.11. dopoledne půjdou děti z Delfínků na návštěvu do Husovy knihovny v Modřanech.

Fotografování - MŠ

V pondělí 18.11. se budou děti fotit. Jedná se o portrét.

Divadlo - MŠ

V pondělí 25.11. dopoledne přijede do školky divadlo s pohádkou " Jak se v pekle kujou pikle".

Divadlo - MŠ

Ve středu 4.12.. dopoledne půjdou děti z Delfínků na divadelní představení "Vánoce za časů našich prababiček" do KC 12 v Modřanech. S sebou dejte dětem batůžek s pitím, svačinu dostanou ve školce. Cena 60,- Kč.

Divadlo - MŠ

V pondělí 10.12. dopoledne přijede do školky divadlo s pohádkou " Kde se vzaly Vánoce".

Vánoční jarmark - MŠ

Ve středu 18.12. zveme všechny na Vánoční jarmark , který se koná od 14:30 do 17:00 hodin ve třídě Delfínků. K zakoupení zde budou výrobky s vánoční a zimní tématikou.

Divadlo - MŠ

V úterý 28.1. dopoledne přijede do školky divadlo s pohádkou " Cirkus na kolečkách".

Divadlo - MŠ

Ve středu  5.2. dopoledne přijede do školky divadlo s pohádkou " O tureckém rybářovi".

Karneval - MŠ

Ve středu 26.2. pořádáme ve všech třídách v rámci dopolednícho programu karnevalouvo veselici.

Divadlo - MŠ

V pondělí 11.3 dopoledne půjdou děti zeSluníček na divadelní představení "Neposlušná kůzlátka" do KC 12 v Modřanech. S sebou dejte dětem batůžek s pitím, svačinu dostanou ve školce. Cena 60,- Kč.

Divadlo - MŠ

V úterý 17.3. dopoledne půjdou děti z Delfínků na divadelní představení "Zahrada" do KC 12 v Modřanech. S sebou dejte dětem batůžek s pitím, svačinu dostanou ve školce. Cena 60,- Kč.

Divadlo - MŠ

V pondělí 30. 3. dopoledne přijede do školky divadlo s pohádkou " Ježibaba Kolobajzna slaví Velikonoce".

Velikonoční Jarmark

V úterý 7.4. od 14:30 hodin zveme všechny do třídy Delfínků na tradiční jarmark, kde si můžete koupit spoustu krásných věciček s velikonoční a jarní tématikou :-)

Divadlo - MŠ

Ve středu 15.4. dopoledne přijede do školky divadlo s pořadem "Pejsek Ikebara a jeho čarovné vystoupení".

Divadlo - MŠ

Ve strřdu 13.5. dopoledne půjdou děti ze Sluníček na divadení představení "O čarodějné krčmě" do KC 12 v Modřanech. S sebou dejte dětem batůžek s pitím, svačinu dostanou ve školce. Cena 60,- Kč.