Čaj po čtvrté pro rodiče

Vážení a milí přátelé (nejen) školy,

zveme Vás do nově vznikajícího komunitního centra školy. Využijte příležitost nahlédnout pod pokličku školního dění. Buďte s námi spolutvůrci nového projektu a přijďte třeba i s vlastním nápadem aktivit, které Vás baví, věcmi, které Vás zaujaly - prostě s čímkoli, oč byste se chtěli podělit s ostatními.

V naší čajovně chceme nabízet programy tematicky zaměřené (a vzdělávací), a především zprostředkovat možnost setkávání se "rodičů a školy". Můžete si zde zpříjemnit čekání na Vaše dítě či zároveň prodiskutovat "žhavé" otázky dnešních dní, připojit se k různým nabízeným činnostem nebo jen posedět a mít chvilku pro sebe. Hosty budou i naši kolegové a spolupracovníci.

Zahajujeme 5.10. v 16:00 v budově pavilonu (U Domu služeb 1837/9 - vstup hlavním vchodem). Můžete se přidat každé pondělí kdykoliv mezi 16:15 17:15.

Těším se na viděnou,

Anna Kobrová