11. January 2019

Lyžařský pobyt 2019

Vážení rodiče,
níže naleznete základní informace ke konání lyžařského pobytu.

Termín: 2.3. – 9.3. 2019

Pension Na Rychlově; Rychlov 18, 514 01 Benecko
tel.: +420 606 506 935, +420 602 473 442
e-mail: pensionvilla@pensionvilla.cz

Pedagogický doprovod:
Běla Outratová; Zuzana Outratová; Alena Rybová; Eva Popelková; Hedvika Maštalková; Kateřina Michálková; Miroslava Šímová;

V CENĚ POBYTU JE:
doprava autobusem od školy na centrální parkoviště Benecko, (tam probíhá překládka zavazadel, k objektu se jde pěšky cca 2km)
ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích,
plná penze, pitný režim,
celotýdenní jízdné na vleku u objektu,
výuka jízdy na lyžích,
pedagogický dozor po celou dobu pobytu a pro nelyžaře,
zdravotník

Pobyt lze absolvovat i bez lyžařské výstroje a výzbroje --► bez nároku na lyžování.

V CENĚ POBYTU NENÍ VÝUKA NA SNOWBOARDU. Snowboard si účastník bere s sebou pouze v případě, že jízdu samostatně ovládá.

PODMÍNKY ÚČASTI:
- návštěva 2.-9.ročníku naší školy (případně dle dohody)
- v termínu uhrazená celá částka za pobyt, tzn. poplatek ve výši 4300,- uhrazen nejpozději do 31.1.2019 dle instrukcí
(čú: 69953379/800; VS bude přidělen po vyplnění přihlášky a posouzení splnění podmínek účasti)
- mít takové výsledky chování ve škole, že je zárukou, že účastník není nebezpečný sobě čí okolí (tzn. nejsou mu udělena kázeňská opatření či opakovaně řešené problémy s respektováním školního řádu)
- vyplněné a podepsané doklady dle instrukcí
- lékařské potvrzení o způsobilosti,
- potvrzení o bezinfekčnosti,
- potvrzení o seřízení vázání
- kopie kartičky pojištěnce
- vhodná výzbroj a výstroj

VÝZBROJ A VÝSTROJ
Účastník zájezdu bude mít zajištěnu sjezdovou výzbroj a přilbu,
lyžařské nebo sluneční brýle, věci osobní hygieny, baterku, krém na obličej, jelení lůj na rty, (Zimní oblečení: zimní/ teplá bunda, lyžařské kalhoty/šusťáky, alesp. tři páry teplých ponožek, trička s dlouhým rukávem, mikina/svetr, dva páry rukavic, dvě čepice, šátek, kapesníky, pyžamo, oblečení na chatu, ručník, přezůvky … )
Uzavíratelné, podepsané zavazadlo s hmotností do max 20 kg, event. batoh na přezkáče. Zavazadla budou překládána z autobusu do rolby/ terénního auta/ vozíku za autem. !NE DESET IGELITEK, ZE KTERÝCH VĚCI VYPADÁVAJÍ NA SILNICI!
Lyže, vč. hůlek příp. snowboardy budou umístěny v pouzdře/fusaku!

DOPORUČENÉ KAPESNÉ
Dle uvážení
(v objektu je omezená možnost nákupu pochutin, při výletech je možná návštěva restaurací či stánků s rychlým občerstvením, event. samoobsluhy)
Pokročilí lyžaři mohou mít v případě dobrých sněhových podmínek alternativně možnost lyžování na vedlejším svahu vzdáleném cca 2km od objektu, v tom případě je potřeba počítat s částkou cca 400,-/ den)

V případě zájmu prosím vyplňte dotazník, resp. přihlášku, která vám byla zaslána prostřednictvím mailu a Školy Online.

SKOL

zpět na výpis aktualit